Publicat 24 Iul 2017 | Expiră 24 Aug 2017

MANAGER STORE, MANAGER STORE ADJUNCT SLATINA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Căutam candidaţi pentru poziţii de Store Manager şi Store Manager Adjunct

Cerinţe personale
Independent, întreprinzator, responsabil, meticulos;
Spirit de iniţiativă şi atitudine pro-activă in rezolvarea problemelor;
Atitudine pozitivă, orientare spre rezultat si adaptabilitate la conditiile de stres;
Aptitudine, disponibilitate de a învăţa lucruri noi si de a face faţă provocărilor

Descrierea jobului

Studii superioare absolvite;
Experienţă relevantă în domeniul comerţului pe o poziţie similară – NECESAR;
Experienţă in coordonarea şi supervizarea unei echipe de vanzări – NECESAR;
Lider dinamic, responsabil, creativ, capabil să implementeze strategiile de promovare şi dezvoltare ale afaceri şi angajaţilor;
Bună capacitate de coordonare si organizare ;
Remarcabile abilităţi de interrelaţionare, comunicare şi negociere;
Excelenţă in costumer service (deservirea clienţilor);
Cunoştinţe medii - superioare de operare PC (MS Office: Word, Excel, Outlook);
Disponibilitate pentru program flexibil – inclusiv weekend;
Autodidact si pro-activ;
Experienţa în domeniul echipamentelor sportive – AVANTAJ;

Orientare către sport si cunoştinţe despre echipamente sportive – AVANTAJ;

Cerinţe personale:
Aptitudine, disponibilitate de a învăţa lucruri noi si de a face faţă provocărilor;Descrierea companiei

SPORTISIMO RO SRL face parte din grupul Sportisimo, grup care debutează expansiunea în afara Cehiei şi Slovaciei.
Sportisimo a început activitatea in Cehia in anul 1999 şi a devenit leader de piaţă în segmentul echipamentelor sportive, îmbracamine, încaltaminte cu peste 120 de magazine în care se regăsesc produsele: Nike, Adidas, Salomon, Puma, Reebok, Head, Fischer, Fila, Coleman şi altele.
În 2014 Sportisimo a demarat strategia de dezvoltare internaţională in Europa de Est debutând in ţari precum România si Polonia.
În acest sens, cautam persoane ambiţioase, responsabile şi cu spirit de echipă care sa corespundă strategiei Sportisimo in România.

Expirat
MANAGER STORE, MANAGER STORE ADJUNCT SLATINA  -  SPORTISIMO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles