Publicat 01 Apr 2016 | Expiră 03 Mai 2016

MANAGER RESTAURANT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- studii superioare
- experienta manager restaurant minim 3 ani
- bune cunostinte de operare PC: Word si Excel
- abilitati foarte bune de comunicare si negociere, prezenta pozitiva si agreabila, calitati manageriale;
- abilitati organizatorice, initiativa, seriozitate.
- disponibilitate pentru program prelungit
- permis de conducere Cat B

Descrierea jobului

1. Planificarea si organizarea activitatii restaurantului astfel incat sa fie posibila atragerea de noi clienti fideli si pastrarea celor existenti.Raspunde pentru calitatea serviciilor oferite in restaurant.
2. Coordonarea si asumarea responsabilitatii pentru activitatea ospatarilor, barmanilor, picolilor si personal curatenie.
3. Asigurarea unui climat de lucru sanatos in cadrul echipei de angajati.

Supravegherea salii de mese din punctul de vedere al aspectului, facilitatilor, curateniei si igienei;
Supravegherea si coordonarea activitatii ospatarilor, barmanilor si picolilor. Raspunde pentru calitatea activitatii personalului aflat in subordine.
Coordoneaza activitatea de stabilire a necesarului de bauturi, consumabile de orice natura si dirijeaza procesul de aprovizionare.
Mentinerea unor relatii bune de munca intre colegii din toate departamentele unitatii.
Programarea si organizarea evenimentelor festive.
Solutionarea eficienta a tuturor solicitarilor si/sau reclamatiilor clientilor

Descrierea companiei

Restaurant cu o capacitate de 400 locuri.

Expirat
MANAGER RESTAURANT  -  Creative Fashion Style S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles