Lucrator in depozit la aeroportul din Frankfurt, Germania (gn) – 3 schimburi

Gi Group Deutschland GmbH
100 poziții

Descrierea jobului

Gi Group este un furnizor internațional de servicii de personal cu peste 500 de locații în 40 de țări.

Responsabilitati principale:
  • Sortarea și depozitarea pachetelor de orice dimensiune.
  • Asigurarea manipularii eficiente si corecte a pachetelor in depozit conform procedurilor stabilite
  • Încărcarea și descărcarea containerelor de marfă, a paleților și a vehiculelor

Cerinte:
  • Limba engleza sau germana la nivel mediu conversational (B1, scris, citit, vorbit).
  • Dovada prin acte a activitatiilor din ultimii 5 ani, fara o intrerupere mai lunga de 28 de zile intre 2 sau mai multe activitati.
  • Relocare in Frankfurt, Germania.
  • Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi

Beneficii:
  • Cazare oferita de catre compania noastra pentru primele 9 luni
  • Salariul 14,75€/ora plus sporuri de 25% noapte, 100% duminica si 125% zi de sarbatoare
  • Contract de munca german pe termen nedeterminat
  • Posibilitatea de a face ore suplimentare.

  • Pentru aplicarea la locul de munca ca si lucrator in aeroport accesati cu un click „ Aplica acum“. Este nevoie sa introduceti datele dvs. de contact, incarcati CV-ul dvs., precum si celelalte documente necesare. Aveti nevoie doar de 1 minut. Reprezentantul nostru va va contacta cat mai curand posibil. De asemenea, este binevenit sa ne transmiteti prin e-mail documentele de aplicare.

    Va asteptam cu drag!

    Locurile noastre de munca sunt destinate persoanelor de toate genurile. (gn) = gen neutru

    Gi Group Germania va ofera locuri de munca in Germania cu acordarea serviciilor complete si cazare la necesititate.

    Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024