Gratis

Lucrator comercial - Magazine Certificate LEGO

BRICK DEPOT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana energica si entuziasta, care ofera clientilor o primire calduroasa si o interactiune distractiva, te asteptam in echipa noastra!

Vei colabora cu ceilalti colegi ai tai pentru a oferi cel mai bun serviciu posibil clientilor LEGO si vei urma procedurile interne conform instructiunilor furnizate de manager.

Aplica acum si impreuna continuam misiunea LEGO de a "inspira si dezvolta constructorii de maine"!"​

Cerinte:
  • Experienta in vanzari, reprezinta un avantaj experienta in vanzari in mall.
  • Bune abilitati de comunicare.
  • Punctualitate.
  • Aspect personal ingrijit.
  • Cunostinte medii in utilizarea calculatorului.
  • Disponibilitate pentru program in schimburi de luni pana duminica.
  • Diploma de bacalaureat.

Posturile sunt disponibile in:
Magazinul Certificat LEGO din VIVO! Cluj - full time
Magazinul Certificat LEGO din Baneasa Shopping City - part time
Magazinul Certificat LEGO din Afi Ploiesti - full time

Descrierea jobului

  • Întâmpină şi consiliază clienţii
  • Asigură stocul de produse la raft, expune şi ordonează produsele pe rafturi sub stricta supraveghere a colegilor
  • Supraveghează magazinul
  • Întreţine activ şi menţine curăţenia în magazin, în depozit şi în proximitate
  • Elimină ambalajale goale, respectând colectarea selectivă a deşeurilor
  • Verifică zilnic piesele de la mesele de joaca si le dezinfecteaza
  • Separă zilnic părţile componente ale minifigurinelor

Oferta:
  • salariu fix;
  • spor de vechime si de weekend;
  • bonuri de masa;
  • decontare abonament pentru transportul in comun.

Brick Depot SRL detine Magazine Certificate LEGO din Romania. Acestea sunt situate in Bucuresti, Brasov, Cluj-Napoca, Ploiesti si Constanta.
Pe rafturile colorate ale magazinului se gaseste intreaga gama de seturi LEGO si LEGO DUPLO. Tot aici se gasesc in exclusivitate si mult asteptatele obiecte personalizate cu logo-ul marelui brand: brelocuri, cani, solutii de organizare, accesorii pentru birou si multe altele. Designul magazinului este marca inregistrata LEGO. Pasionatii LEGO pot descoperi aici un spatiu de joaca, mozaicuri personalizate si o zona unde fiecare isi poate construi propria Minifigurina si o poate accesoriza, avand posibilitatea de a o cumpara la final.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024