Publicat 16 Mai 2019 | Expiră 16 Iun 2019

Joburi in Anglia-infirmieri,asistenti medicali cu PIN/PRN

25 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam persoane, FEMEI, BARBATI, CUPLURI care doresc sa lucreze ca:

  • INFIRMIER
  • SUPPORT WORKER
  • ASISTENT cu PIN sau PRN
  • LIVE IN
CONDITII:
- sa cunoasca limba engleza la nivel conversational (se sustine un interviu pe Skype cu managerul englez)
- sa detina abilitati de comunicare
- abilitatea de a lucra in echipa, ture de 8,10,12 ore, ture zi sau noapte
- se prefera persoane cu experienta minima 1-3 luni, absolventi de postliceala sau facultate asistenti medicali au prioritate, acceptam si candidati care au avut grija de cineva din familie( se specifica in CV)
- sa aiba cazierul curat
- nu se cer diplome, cursuri
- PIN number valid pentru asistentii inregistrati in UK( asistentii cu PIN beneficiaza de pachete speciale de relocare)

Descrierea jobului

ANGAJATORII ofera:

  • contract de munca full time, pe perioada nederminata,36- 44 ore/saptamana, ore suplimentare platite
  • salariul incepe la 8.21 lire/ora si ajunge pana la 9 lire pe ora pentru infirmieri, suport workers( conteaza interviul, locatia, experienta, nivelul limbii engleze)
  • pentru asistentii cu PIN salariile incep de la 16lire/ora si ajung pana la 18 lire/ora
  • pentru live in e nevoie de experienta minim 3 luni pe un post similar si un nivel bun al limbii engleze, salariile incep de la 450-600 lire/saptamana
  • se ofera cazare contra cost, plata din primul salar(de la 60-90 lire/saptamana, depinde de locatie)
  • transportul nu este decontata de angajator
  • suport in obtinerea NINO si a contului bancar
  • traininguri GRATUITE certificate in urma carora se obtin acele certificare( diplome)
  • locatii noi actualizate saptamanal, momentan avem in Londra, Gloucester, Leicester, Liverpool, Portsmouth,Bradford, Norwich, Gosport, Manchester,Sussex precum si alte zone
  • concediul platit , 28 zile pe an
  • posibilitatea de a avansa, dezvolta in cadrul companiei
  • va ajutam in realizarea CV-ului in cazul in care aveti nevoie
  • asistenta pe toata durata procesului de recrutare

RESPONSABILITATI/CERINTE:INFIRMIERI, INGRIJITORI sau SUPPORT WORKERS
  • Identificarea nevoilor speciale ale pacientilor
  • Sprjinirea pacientilor in activitatile zilnice,pacientii trebuie ajutati cu igiena personala, schimbarea scutecelor,deplasarea,realizarea tuturor activitatilor
  • Stabilirea unei rutine de lucru care ajuta pacientii cu activitatile zilnice
  • Asigurarea confortului pacientilor asistati
  • Asistarea alimentatiei si administarea alimentelor
  • Asigurarea suportului emotional, atat a pacientilor cat si a familiei
  • Asigurarea conditiilor igienico-sanitare
Cei care doresc sa aplice si intrunesc conditiile vor avea nevoie de o adresa de Skype pentru a putea sustine interviul.Cv-urile luate in considerare sunt cele in limba engleza.

Suntem o companie de recrutare cu peste 5 ani de experienta oferim ajutor si suport candidatilor de la inceputul pana la sfarsitul contractului.
Colaboram cu numar mare de companii de azile, spitale,case rezidentiale de pe intreg teritoriul Uk
Nu percepem comisioane sau taxe!
Contacteaza-ne si iti oferim tot suportul necesar!

Expirat

Joburi in Anglia-infirmieri,asistenti medicali cu PIN/PRN  -  SkyCare Recritment