Gratis

Job de vara

SC Soufflet Agro Romania SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Vrei sa iti imbogatesti CV-ul cu o experienta noua vara aceasta?
Te asteptam in echipa noastra!

Acest job se adreseaza si studentilor.

Descrierea jobului

Soufflet Agro Romania are mai multe pozitii disponibile in departamentele Contabilitate si Colecta de cereale, aflate in sediul sau central din Buzau.

Vei fi suport in activitatea curenta a echipei, iar colegii nostri cu experienta iti vor fi alaturi, te vor indruma si te vor sprijini pentru a obtine autonomie in activitate.
Vei avea oportunitatea de a invata despre activitatea celor doua departamente si a-ti dezvolta noi abilitati in cadrul unui mediu de lucru dinamic si provocator.

Beneficii:
  • Salariu fix;
  • Tichete de masa.

Incepand din anul 2021, Grupul Soufflet a fuzionat cu Grupul InVivo, devenind unul dintre cei mai mari jucatori din piata de agribusiness la nivel european, cu o cifra de afaceri anuala de peste 10 miliarde de euro, rezultata din cele 6 ramuri de activitate:

1. Agricultura;

2. Trading International de Cereale;

3. Retail cu produse agro-alimentare si Gradinarit

4. Morarit, Panificatie si Patiserie;

5. Producerea Maltului de bere;

6. Vinificatie.

La nivel global Grupul InVivo activeaza in 38 de tari din Europa (Belgia, Bulgaria, Cehia, Franta, Germania, Ungaria, Irlanda, Italia, Olanda, Polonia, Portugalia, Romania, Serbia, Slovacia, Spania, Elvetia, Ucraina, UK), Asia, America si Africa, avand un numar de peste 15,000 de angajati.

Divizia de Agricultura din cadrul Grupului Invivo isi sustine fermierii prin consultanta tehnica personalizata, oferita pe tot parcursul ciclului de vegetatie al culturilor si prin contributia la obtinerea celor mai bune productii, prin recomandarea de solutii inovatoare, adaptate fiecarei regiuni.

In Romania, compania Soufflet Agro, parte a diviziei de agricultura din Grupul Invivo, acopera aproape toate regiunile tarii, punand la dispozitia fermierilor un portofoliu complet si complex, bazat pe: seminte, ingrasaminte si produse de protectia plantelor.

Pentru informatii suplimentare despre companie puteti accesa https://www.invivo-group.com/en
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024