Publicat 13 Ian 2020 | Reactualizat 12 Feb 2020 | Expiră 13 Feb 2020

Internship platit in Contabilitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Care sunt cerintele noastre?

• Sa fii autodidact si orientat catre invatare si dezvoltare profesionala;
• Sa fii o persoana comunicativa cu bune abilitati de prezentare;
• Sa fii energic si ambitios;
• Sa lucrezi cu placere in excel.

Descrierea jobului

Ce vei avea de facut?

• Inregistrare extrase de cont;
• Validari contracte de credit;
• Inregistrare facturi;
• Inregistrare deconturi cheltuieli;
• Arhivare documente financiar-contabile;
• Declarare puncte de lucru;

Ca membru al echipei noastre, vei beneficia de:

• Traininguri de specialitate;
• Oportunitati de dezvoltare si consolidare a carierei;
• Internship platit;
• Program full-time;
• Perioada determinata 6 luni;

Credius este o institutie financiara nebancara tanara care ofera solutii de creditare optime, dedicate persoanelor fizice. Suntem prezenti in Romania din 2013 si continuam sa ne dezvoltam prin curaj, inovatie si perfectionare continua. Ne dorim in echipa noastra persoane care au potential si care isi doresc sa avanseze pe plan profesional.

Expirat
Internship platit in Contabilitate  -  CREDIUS IFN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles