Gratis

Design interior / Arhitect interior

RIA DECORATE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam o persoana pentru pozitia de arhitectura design interior, care sa aiba abilitati de conducere a unei echipe si o experienta de minim 5 ani intr-o pozitie similara.

ARHITECT SENIOR
  • Poate gestiona cu încredere o echipă de 4-5 designeri juniori.
  • Rezolvă probleme, gestioneaza mai multe proiecte simultan, are capacitatea sa duca un proiect de la inceput pana la finalizare/implementare.

Cerinte pentru pozitie:
  • Studii in design interior sau arhitectura, cu minim diploma de licenta sau superioara.
  • Experienta in ospitalitate hoteliera de 5*
  • >5 ani de experienta in design interior;
  • Experienta in lucrul cu clientii cu o buna intelegere a intregului proces de proiectare, de la proiectare pana la supravegherea constructiei.
  • Cunoastere a detaliilor de constructie.

Stapanire a cunostintelor software, cum ar fi:
  • AutoCAD.
  • 3d Studio Max
  • Vray
  • Photoshop.
  • Indesign.
  • Microsoft Office, Excel

Cv insotit de portofoliu la adresa irina@idecorate.ro

Descrierea jobului

Principalele sarcini si responsabilitati ale postului:
  • Implicare in toate fazele unui proiect, de la planificare/concept pana la implementare;
  • Gestionare ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄designeri juniori;
  • Mentinere legatura cu furnizori;
  • Gestionare devize, urmarire comenzi;
  • Detaliere tehnica- planuri mobilare, planuri pozitionari instalatii, detaliere de mobilier;

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024