Gratis

Instalator sanitare/ termice - Germania

Csata und Csata GmbH
20 poziții

Candidatul Ideal

Firma Germana (GmbH), angajam instalatori sanitare,termice cu experienta in domeniu
  • Experienta in domeniu minim 1 an constituie avantaj.
  • Calitate la lucrarile executate anterior.
  • Cunostinte privind materialele si utilajele/ echipamentele utilizate îi constructii.
  • Foarte bune abilitati de comunicare si lucrul in echipa.

Descrierea jobului

  • Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe șantier si respectarea termenelor limita de execuțtie.
  • Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentațtile tehnice.
  • Urmareste respectarea normelor de protectie si securitate a muncii;

Beneficii:
  • Loc de munca stabil si sigur in orasul München pe termen lung.
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.
  • Cazare gratuita.
  • Transport intre cazare si locul de munca.
  • Avem o gama de peste 30 de masini generatia noua VW Caddy pentru comfortul cat mai placut.
  • Haine de lucru + scule noi.
  • Asigurare medicala in Germania.
  • Pensia platita in Germania.
  • Salariu atractiv.

Descrierea companiei

Firma a fost grunduit in anul 2017 ca GbR(PFA)
Din anul 2021 Firma a devenit GmbH(SRL) si momentan oferim de lucru pentru peste 120 de instalatori/sudori provenite din Romania,Moldova,Ungaria.
Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra,va asteptam sa ne contactati pe Telefon sau aici pe Site.
Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024