Gratis

Antrenor cai - Club echitatie

Western Ranch S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta anterioara in ingrijirea cailor reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie
  • Atitudine pozitiva si pasiune pentru munca cu animalele
  • Capacitatea de a lucra in aer liber si in conditii fizice solicitante
  • Reprezinta un avantaj daca are cunostiinte de instructaj

Descrierea jobului

  • Hranirea si adaparea cailor conform rutinei stabilite
  • Curatarea boxelor si a echipamentelor de calarie
  • Monitorizarea starii de sanatate a cailor si raportarea oricaror probleme catre medicul veterinar
  • Asistarea in procesul de calarie si antrenament al cailor, dupa caz
  • Asigurarea unui mediu sigur si confortabil pentru cai si pentru ceilalti angajati

Beneficii:
  • Se ofera cazare si masa inclusa
  • Salariu atractiv

Descrierea companiei

Club de echitatie din Bucuresti isi cauta ingrijitor cai.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024