Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Inginer tehnolog

Naposint Prodcom S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- studii superioare tehnice;
· capacitate de organizare, motivare şi de coordonare a unui colectiv;
· experienţă relevantă în domeniu;
· abilităţi de inter-relaţionare şi comunicare;
· perseverenţă în atingerea obiectivelor;
· cunoştinţe PC.

Descrierea jobului

Analizarea si imbunatatirea proceselor de productie.
Asigurarea respectarii parametrilor tehnologici si a realizarii calitatii productiei.
Optimizarea proceselor de productie, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄in vederea indeplinii planului de fabricatie, a standardelor de calitate si a cerintelor de productivitate.

NAPOSINT PRODCOM SRL este producator de piese sinterizate din pulberi metalice.
Publicat 11 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 11 Iul. 2024