Publicat 17 Mar 2016 | Reactualizat 23 Mar 2016 | Expiră 18 Apr 2016

Inginer Proiectant Sisteme de Securitate

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ai studii electrice si cunostinte de arhitectura? Esti o persoana atenta la detalii?
Quartz Matrix are nevoie de tine!
Te cautam pe tine, care ai initiativa si dorinta de a te remarca prin actiuni si rezultate.
Daca ai:
- studii superioare in domeniul electric
- cunostinte de proiectare pentru: detectie semnalizare si alarmare la incendiu, efractie, control acces, TVC
- cunoştinţe de legislaţie în domeniu
- cunoştinţe de AutoCAD
- autorizatie proiectant sisteme de securitate reprezinta un avantaj
- experienta în domeniu reprezinta un avantaj
- capacitate de analiză şi sinteză.

Descrierea jobului

Ocupantul acestui post va lucra în cadrul Departamentului Proiectare şi va avea ca principale atributii:
- soluţii tehnice viabile, în concordanţă cu normativele în vigoare şi cu tendinţele pieţei;
- întocmeşte proiectele pentru instalatiile electrice
- întocmeşte documentatii pentru obţinerea avizelor de la organele competente
- asigura asistenta tehnica pentru proiectele de instalatii electrice
Oferim:
- Sediul firmei este in Copou, langa centrul universitar
- Sediul firmei e mare, nou, modern si bine mobilat
- Salariu motivant ( in functie de cunostinte si experienta)
- Program flexibil pentru studenti
- Abonament servicii medicale gratuite la spitalul privat Medicover Iasi
- Lucrul se desfasoara pe sisteme foarte performante
- Posibilitati reale de avansare in cariera pe baza rezultatelor obtinute, competentelor acumulate si asumarii responsabilitatii
- Echipa competenta si cu experienta in domeniu, pregatita sa ofere suport si sustinere
- Masa de ping-pong pentru miscare si teambuilding, activitati de echipa
- Resurse tehnologice performante
- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic.

Quartz Matrix este compania nationala care, prin experienta de 22 ani pe piata business-to-business, aduce VALOARE clientilor prin solutii integrate de business, servicii personalizate IT si suport tehnic acreditat.
"Misiunea companiei noastre este de a dezvolta permanent servicii de inalta calitate si de a oferi solutii complete si inovatoare,
bazate pe ultimele tehnologii, in scopul satisfacerii nevoilor explicite si implicite ale clientilor nostri." (Mihai Suchar, Director General)
Detalii la www.quartzmatrix.ro

Expirat
Inginer Proiectant Sisteme de Securitate  -  Quartz Matrix

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles