Gratis

FEMEIE DE SERVICI

TELCO-PE SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
- 8 clase
-disponibilitate de a lucra in 3 schimburi program de 8 ore/zi
-seriozitate, atentie.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Asigura curatenia sectiilor de productie, a grupurilor sanitare, a salii de mase, respectand planificarea zilnica
-Mentine in bune conditiii aparatele, ustensilele din dotare.

Beneficii:
-Angajare direct pe firma de productie.
-Tichete de masa (630 lei lunar, 30 lei/zi lucratoare).
-Spor de noapte de 35%, plata orelor suplimentare.
-Bonus de prezenta de 500 lei brut lunar.
-Al 13-lea salariu;
-Pachet de beneficii medicale la Regina Maria.
-Decontarea abonamentului pe transportul public, locatia fabricii fiind aproape de mijloacele de transport in comun.
-Conditii de munca foarte bune,

TELCO-PE SRL, firma de PRODUCTIE ELECTRONICA, cu peste 250 salariati in locatia din Timisoara si peste 150 salariati in locatia din Caransebes, apartine firmei germane Pantel Elektronik GmbH din Erlangen.
TELCO-PE SRL ofera servicii complete legate de producţia electronica: de la proiectare, aprovizionare, fabricaţie, testare pana la livrare, oferind totodata salariatilor ei un mediu de lucru curat modern conform standardelor europene.

Sediul fabricii se afla in Timisoara, Z.Dambovita, str.Capitan Damsescu, nr.46+48 .
Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024