Publicat 07 Iun 2019 | Reactualizat 02 Iul 2019 | Expiră 03 Iul 2019

Farmacist / Asistent farmacie - Constanta, Saturn, Venus

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Cunostinte privind regulile de buna practica farmaceutica.
• Capacitatea de analiza si sinteza a informatiilor.
• Capacitati de ascultare si de consiliere a pacientiilor.
• Program flexibil.

Descrierea jobului

Farmacist / Asistent farmacie

Constanta (Permanent)

Litoral - Saturn,Venus (Sezonier)

Pentru punctele de pe litoral:
• Cazarea si masa la hotel 3*
• Decontarea cheltuielilor de transport
• Salariu atractiv

Expirat
Farmacist / Asistent farmacie - Constanta, Saturn, Venus  -  MONDIAL FARM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles