Gratis

EXPERT ACHIZITII INGINER

3B CONSTRUCTION PROJECT SRL

Candidatul Ideal

-experiență minim 3 ani;
-experiență în utilizarea și accesarea site-urilor de achiziții și licitații;
-experiență în întocmirea documentații DUAE;
-persoana organizata, flexibila, dedicata, cu o mare atentie la detalii, abilitati de comunicare
-intocmirea ofertelor tehnice și financiare
-elaborarea devizelor și a documentelor atașate
-verificarea devizelor realizate de subantreprenori/colaboratori
-colaborarea strânsă cu departamentele interne ale companiei pentru realizarea activității

Descrierea jobului

-salariu motivant în funcție de nivelul de pregătire și performanță între 5.000 lei -8.000 lei

Companie de proiectare constructii civile, industriale, drumuri, poduri, retele de alimentari cu apa, canalizare si statii de epurare, parcuri eoliene si fotovoltaice
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024