Electrician si ajutor electrician in constructii

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

– persoană flexibilă, dinamică, serioasă
– integritate, asumarea responsabilității
– inovativ, atent la nevoile societății noastre
– spirit de echipă

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- executa alaturi de echipele de electricieni lucrari de instalatii electrice rezidentiale si industriale;
- executa santuri, monteaza tuburi si cabluri;
- executa alaturi de echipele de electricieni lucrari de curenti slabi;
- ajuta la executia tablourilor de automatizare;

Beneficii:

- salariu motivant
- bonuri de masa
- pregatire si instruire la locul de munca
- oportunitati de avansare
- loc de munca stabil

Suntem o companie care activează în domeniul instalațiilor electrice si de securitate. Acoperim o arie mare de activitate, de la instalatii electrice si de securitate rezidentiale pana la instalatii industriale si automatizari.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022