Publicat 13 Sep 2017 | Reactualizat 13 Oct 2017 | Expiră 14 Oct 2017

Electrician Automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare in domeniul tehnic (automatica, electrotehnica, mecatronica, electromecanica).
  • Persoană serioasă, comunicativa, implicate; cunostinte in partea de automatizare a utilajelor (panou electric, relee, contactori, automat programabil, etc)

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

- Repara si intretine utilaje semiautomatizate si automatizate
- Verifica sistematic utilajele in vederea constatarii anomaliilor in functionare din punct de vedere electric.
- Verifica si sesizeaza orice defectiune a echipamentelor
- Participa la programul de intretinere si remedieri
- Participa la realizarea si testarea de noi echipamente
- Raspunde de buna functionare, intretinerea, reparatia tuturor utilajelor fabricii, astfel incat procesul de productie sa se desfasoare in parametrii optimi

Beneficii:
-Salariu Lunar NET - 2100 Ron
-bonuri de masa, transport, 2 prime anuale, bonus de rezultat
-se lucreaza intr-un singur schimb

Companie germana, lider global de tehnologie privind productia de benzi si piese din sarma, prezenta in Romania de 10 ani, angajaza Electrician Automatist. Fabrica e situate vis-à-vis de platforma IMGB. Se ajunge usor cu metroul. Contractul de munca se semneaza direct cu fabrica. Daca doriti mai multe informatii, te rugam sa aplici.

Expirat
Electrician Automatist  -  Accelera Consulting S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles