Gratis

Educator/Psiholog/Terapeut ABA fara experienta

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

  • Empatie
  • Motivație
  • Ii plac copii
  • Dorinta de a isi construi o cariera in domeniul ABA
  • Experienta anterioara nu este necesara

Descrierea jobului

  • Familie, angajam pentru echipa din jurul unui baietel cu varsta de 4 ani educator / terapeut care doreste sa se specializeze in interventia ABA.
  • Cautam persoane, cu sau fara experienta, doritori de a isi construi o cariera, iubitori de copii si determinati.
  • Asiguram coordonare din partea unui analist comportamental acreditat BCBA, mediu de lucru placut si optiunea de cursuri si specializari.
  • Programul este full-time, de luni pana vineri, de la ora 8:00 la ora 16:00. Interventia se desfasoara acasa (in zona Tineretului/Timpuri Noi, la 10 minute de metrou), in parc, la gradinita.
  • Salariul pentru primele 3 luni de proba este de 3500 lei, urmand ca din a 4-a luna sa creasca la 4000 lei.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.