Gratis

Director / Manager Restaurant – New openings

Rex Concepts Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

Director/Manager Restaurant

Îți plac oamenii? Vrei să te dezvolți pe tine și pe ceilalți? Îți place când oaspeții tăi părăsesc restaurantul cu zâmbetul pe buze? Noile provocări îți dau energie să acționezi? Dacă da, avem vești bune pentru tine!
Avem jobul perfect pentru tine!

Te așteptam să te alaturi echipei noastre!

Ce aşteptam de la tine?
  • Să ai experienţa anterioară în domeniu și să fii pasionat de industria QSR – (obligatoriu),
  • Să ai cel puțin un an de experiență într-o funcție de conducere,
  • Să știi cum să foloseşti pachetul MS Office, în special Excel,
  • Să deţii abilități de analiză și organizare,
  • Să iţi placă să lucrezi cu oamenii (vei construi relații pe termen lung cu oaspeții și cu echipa ta).

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Te asiguri că oaspeții tăi se simt bine prin aplicarea standardelor de servicii pentru consumatori, menținând restaurantul curat și având grijă de satisfacția generală a clienților;
  • Vei acționa ca model pentru echipa din subordine,
  • Optimizezi costurilor printr-un management eficient al resurselor restaurantului,
  • Eşti responsabil de recrutarea și formarea angajaților,
  • Iniţiezi si implementezi activitati de marketing destinate cresterii vanzarilor,
  • Te asiguri că toate ingredientele necesare preparării produselor din portofoliu sunt disponibile,
  • Organizezi schimburile și lucrezi îndeaproape cu echipa managerială pentru a îmbunătăți constant rezultatele restaurantelor.
Ce îți oferim?
  • Un salariu atractiv
  • O atmosfera familiala si prietenoasa pentru a te simti ca acasa
  • Training pentru dezvoltarea abilităților profesionale
  • Tichete de masa in valoare de 30 ron pe zi lucratoare
  • Prime cu ocazia sarbatorilor de Paste si Craciun
  • Bonus de recomandare a viitorilor colegi
  • Bonusuri lunare conform politicilor interne
  • Mediu de lucru stabil
  • Program de lucru flexibil
  • Posibilitatea de dezvoltare, promovare si de a evolua in cadrul companiei intr-un mediu de lucru placut si profesionist

Rex Concepts CEE – the master franchisee of Burger King and Popeyes for Poland, Czechia and Romania is currently looking for Restaurant General Manager to join our Romanian team. We have very ambitious plans for growth and are looking for a candidate who will help us develop the restaurants in Romania.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024