Publicat 21 Aug 2019 | Reactualizat 11 Sep 2019 | Expiră 20 Sep 2019

Director Fabrica Tricotaje

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Productie, Management

Candidatul ideal

Cerinte:
• Experienta pe o pozitie similara de minumim 5 ani.
• Capacitate de a gestiona un colectiv de 30 persoane
• Abilitati de comunicare si organizare.
• Spirit de echipa.
• Persoana dinamica.
• Cunoasterea limbi engleze cel putin la nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
• Coordoneaza, controlaza si raspunde de intreaga activitate de productie a fabrici.
• Supervizeaza calitate si respectarea termenelor de livrare produselor;
• Organizeaza fluxurile de producţie prin utilizarea optimă a resurselor umane şi a utilajelor de
producţie;
• Analizeaza zilnic stadiului fabricatiei comenzilor pe intreg fluxul de productie;
• Controleaza preventiv consumul de materii prime, materiale, pentru intocmirea necesarului si
achizionarea acestora;
• Initiaza masuri pentru optimizarea consumurilor specifice, eliminarea cheltuielilor ineficiente si
cresterea productivitatii;
• Verifica, urmareste, repartizeaza si utilizeaza rational personalul din sectiile de productie subordonate;
• Analizeaza incarcarea capacitatii de productie in vederea utilizarii eficiente a volumului de productie;
• Participa la selectarea, incadrarea si promovarea personalului potrivit cerintelor fiecarui loc de munca;

Oferta beneficii:
• Un loc de munca stabil in care vei dobandi multe cunostinte noi;
• Pachet salarial atractiv;
• Decontare transport in acord cu politica firmei;

Descrierea companiei

Mai multe detalii despre fabrica pe www.larawear.ro

Capacitatea de productie a fabricii 10.000 bucati/ luna)

Director Fabrica Tricotaje  -  PAM BAKERY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles