Gratis

Designer interior / Montatori teren & hala

S.C. FURNITURE VISION SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui coleg creativ, cu simțul umorului și energie pozitivă, care să fie pasionat de designul de interior/proiectarea de mobilier, la fel de mult ca noi.

Pe scurt, un coleg căruia îi place să transforme orice amenajare într-o poveste, dar si de colegi care sa ne ajute in partea de productie.

Descrierea jobului

Să aiba simtul umorului, sa fie dinamici, entuziasti și atenti la detalii, conștienti că fiecare amănunt face diferența între un proiect bun și unul special.

Designer interior
- Să cunoască programe specifice proiectării în domeniu (Autocad, Arhicad, Photoshop, 3DsMax, Rhinoceros 3D, SketchUp).

Montatori
- Experienta
- Atentie la detalii
- Cunoștințe tehnice bune - proceduri de montaj, ușurința de a citi schițe tehnice
- Relație bună cu clienții
- Spirit de lucru în echipa

Furniture Vision este o companie 100% românească cu expertiză în design-ul, producția și amenajările interioare complexe pentru spații publice sau private, fondată în 2013 de către o echipă cu peste 20 de ani de experiență în domeniu. Afacerea noastra este una in care detaliile joaca un rol foarte important si in care spatiul poate fi si trebuie folosit la maximul lui potential. Domeniile in care ne-am perfectionat si pentru care suntem recunoscuti in piata sunt design-ul, productia de mobilier si amenajarile interioare pentru spatii publice sau private. Spatiile in care locuim, muncim, ne petrecem timpul liber si ne relaxam ne influenteaza viata, ne pot schimba viziunea si ne definesc emotional. Cand vorbim despre spatiile publice, ne referim aici la birouri, spatii comerciale, targuri si expozitii, HORECA, dar avem expertiza si in amenajare spatiilor mari si complexe precum a centrelor comerciale sau a clinicilor medicale. In acest moment compania noastra dispune de o fabrica cu tehnologie ce se upgradeaza mereu in functie de cerintele pietei si de un atelier de creatie care poate contura si cele mai ambitioase proiecte. Interesul pentru calitatea produselor si serviciilor pe care le oferim clientilor ne-a determinat sa implementam si sa mentinem sisteme de management al calitatii, sisteme de management de mediu, dar si de management al sanatatii si securitatii ocupationale. De curand, am adaugat in portofoliul nostru de servicii partea de confectii metalice si productia publicitara indoor si outdoor. Fie ca este vorba de literele volumetrice din diverse materiale sau de casetele luminoase, toate lucrarile sunt la fel de importante pentru noi, toti clientii bucurandu-se de aceeasi atentie. Lucram intotdeauna cu pasiune si cu placere pentru ca fiecare lucrare reusita ne poarta inainte. In materie de confectii metalice compania noastră poate executa o gamă foarte variată de repere în baza schitelor puse la dispoziție de către beneficiar. debitări, perforații, îndoiri si sudura. Cu pasiune, daruire, spirit de echipa, profesionalism si imaginatie orice vis poate fi indeplinit. Furniture Vision inseamna de fapt dorinta ta care prinde contur prin viziunea noastra.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024