Gratis

Agent Customer Support limba Romana

Stellar Development S.R.L.
7 poziții

Candidatul Ideal

Suntem o companie tânără și dinamică, în căutarea unui coleg care să se alăture echipei noastre ca Agent Customer Support. Dacă îți place să interacționezi cu oamenii și să oferi soluții eficiente, acesta ar putea fi locul potrivit pentru tine!
În cadrul echipei noastre, vei avea oportunitatea să lucrezi într-un mediu plăcut și prietenos, unde colegii sunt întotdeauna deschiși să te ajute. Credem în importanța unei comunicări excelente și în îmbunătățirea constantă a serviciilor noastre.
Candidatul ideal:
  • bună cunoaștere a limbii române, atât vorbită, cât și scrisă, deoarece vei interacționa cu clienții noștri din toate domeniile.
  • atenție la detalii și capacitatea de a învăța rapid sunt calități esențiale pentru a avea succes în acest rol
  • experiența anterioară în comunicarea cu clienții, fie în scris, fie la telefon, este considerată un avantaj, dar nu este obligatorie
  • atitudine pozitivă și de dorința ta de a învăța și de a crește alături de noi

Descrierea jobului

Programul de lucru este organizat în 3 ture incepand cu ora 08:00 dimineata, pentru a asigura acoperirea necesară pentru clienții noștri în diferite intervale orare. De asemenea, oferim un program de training detaliat pentru a te familiariza cu procedurile noastre.
Este important să menționăm că această poziție implică lucrul exclusiv de la birou, unde vei beneficia de un mediu de lucru profesionist și echipamentele necesare pentru a-ți desfășura activitățile în mod eficient.

În plus față de oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plăcut, oferim și o serie de beneficii care să îți recunoască eforturile:
  • salariu atractiv: Recunoaștem contribuția fiecărui membru al echipei noastre și oferim un pachet salarial competitiv, în conformitate cu abilitățile și experiența ta
  • asigurare medicală: Ne preocupăm de sănătatea și siguranța angajaților noștri, motiv pentru care oferim o asigurare medicală cuprinzătoare
  • bonuri de masă: Pentru a-ți facilita accesul la mese sănătoase și echilibrate, oferim bonuri de masă ca parte a beneficiilor tale
  • bonus de performanță: Recunoaștem eforturile și rezultatele tale remarcabile prin acordarea unui bonus de performanță, pentru a te motiva să dai tot ce ai mai bun în fiecare zi.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să contribui la oferirea unei experiențe excelente clienților noștri, te încurajăm să aplici pentru această poziție. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să începem să lucrăm împreună!
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024