Gratis

Lucrator Comercial - Parc IOR

SC DEJA VU INTERNATIONAL.SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Te invitam sa faci parte din echipa noastra daca:

- Esti persoană responsabilă si respecti programul de lucru.
- Ai experienta in domeniu minim 6 luni si stii sa lucrezi cu casa de marcat
- Ai capacitate de lucru în echipă
- Ai bune abilități de comunicare cu clientii
- Te adaptezi ușor in funcție de situație si sa menții o atitudine pozitiva

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Preluarea comenzilor,

- Pregătirea și prepararea produselor pentru vânzare (clatite)

- Implicarea activă în vânzarea produselor - bauturi, snacksuri etc-

- Mentinerea curateniei in zona de lucru si servire, conform standardelor de igiena și procedurilor companiei

Locatie : Toneta - Parc IOR
Program de lucru in ture

Beneficii :
Tichete de masa
Comision la atingerea targetului
Salariul fix

Suntem o companie in continua dezvoltare, in continua cautare de colegi dinamici, motivati, dornici de munca, care isi doresc sa evolueze continuu.

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024