Publicat 18 Nov 2016 | Reactualizat 16 Dec 2016 | Expiră 20 Dec 2016

Coordonator grup de achizitii

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca doresti sa-ti dezvolti o cariera de succes alaturi de o echipa puternica si plina de ambitii, te invitam sa ni te alaturi ! Rolul care completeaza echipa de achizitii Auchan Romania este de Coordonator grup de achizitii / Purchasing Coordinator Non Food.

Noul nostru coleg sau noua noastra colega ar trebui sa aiba:

Studii superioare absolvite
Minim 3-5 ani experienta intr-o pozitie similara
Cunostinte avansate pachet Excel, PowerPoint
Cunostinte avansate de limba engleza/franceza
Cunostinte solide de negociere si de management relational, tehnici de negociere
Orintare spre rezultat, comunicare eficienta, capacitate de anticipare, spirit analitic, rigurozitate, eficienta, adaptabilitate, empatie, orientare catre client, perseverenta, spirit de echipa

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati ale Coordonatorului de grup achizitii:
Participa la negocieri la nivel national si international
Consolideaza si valideaza angajamentele magazinelor
Contribuie la performanta cifrei de afaceri si a rentabilitatii
Stabileste si urmareste realizarea planului de promotii
Formeaza, consilieaza si coordoneaza echipa de achizitori

Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem si sa lucram impreuna! Alaturi de noi vei avea ocazia sa contribui cu idei si initiative intr-un mediu care incurajeaza creativitatea, într-o atmosfera deschisa si pozitiva, alaturi de o echipa cu membri diferiti, suportivi si pasionati.

Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent în 16 tari, cu peste 900 hipermarketuri  si aproape  330.000 de angajati.

Auchan Retail detine  si alte canale de cumparaturi: supermarketuri, proximitate  si comert  online.

Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, în cartierul Titan, iar în prezent Auchan România numără 33 de hipermarketuri  si 11.000 de angajati.

Suntem comercianti indrazneti! Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi.Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul  direct pe acest site sau creaza-ti cont pe site-ul www. auchan.ro, sectiunea Cariera.

Expirat
Coordonator grup de achizitii  -  AUCHAN ROMANIA S.A.