Contabil Primar intern

Grande Player - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 4000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana:
- atenta la detalii
- dornica sa invete lucruri noi
-sa fie capabila sa munceasca in echipa
- organizata
- sa inteleaga importanta atributiilor pe care le detine
- prioritizarea activitatilor

Descrierea jobului

Cautam o persoana care sa poata indeplini urmatoarele sarcini:
- efectuare plati
- efectuare productie
- nota intrare receptie
- emitere facturi
- transferuri intre gestiuni
- productie
- efectuarea importurilor/ relatia cu vama

Suntem o companie cu o vechime de peste 8 ani, avand o activitate de comert cu amanuntul in domeniul tigarilor electronice, lichidelor de tigara electronica, tutun si accesorii pentru acestea. Suntem o companie tanara formata din aproximativ 50 de angajati impartiti in aproape toata tara si anume : Bucuresti, Craiova, Brasov, Focsani, Suceava, Bacau, Roman, Iasi. De asemenea detinem si o firma care se ocupa cu productia lichidelor de tigara electronica, lucram si in domeniul distributiei si in cel online - Fumezi.com .
Publicat 30 nov. 2021 Reactualizat 28 dec. 2021 Expiră 30 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos