Gratis

REPREZENTANT VANZARI HoReCa - fara activitate de teren

AXA PORCELAINE SRL

Candidatul Ideal

Ce trebuie sa stii deja:
  • Sa detii studii medii/superioare ;
  • Experienta de minim 3 ani in vanzari ;
  • Cunostinte de operare PC, internet si de utilizare a pachetului Office (Word, Excel, Outlook);
  • Cazier judiciar: fara antecedente penale;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Abilitati bune de relationare cu oamenii;
  • Limba engleza la nivel conversational;
  • Sa fii o persoana motivata, proactiva si orientata spre rezultate.

Descrierea jobului

Ce va trebui sa faci in cadrul companiei :
  • Promovarea si vanzarea produselor companiei;
  • Gestionarea si extinderea portofoliului de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄client B2B;
  • Realizarea planului de vanzari lunar / anual prin vanzarea produselor companiei;
  • Urmarirea incasarii facturilor scadente in termen de la clienti;
  • Obtinerea de feedback din piata (pentru noi conteaza ce ne spun clientii ca sa putem imbunatati continuu);
  • Urmarirea concurentei in piata;
  • Intocmirea rapoartelor de vanzari (solduri clienti, situatia incasarilor, situatia vanzarilor)
  • Intocmirea rapoartelor zilnice si/sau lunare de activitate.

Ce beneficii iti oferim:
  • posibilitatea de a lucra intr-una din cele mai longevive companii din Alba Iulia (producem din 1991);
  • posibilitatea de a obtine experienta intr-un domeniu dinamic (vei cunoaste si vei vorbi cu multe persoane din toata tara);
  • punem accent pe dezvoltarea unor relatii de lunga durata cu angajatii;
  • salariu fix + tichete de masa + beneficii acordate conform contractului colectiv de munca la nivel de unitate;
  • iti punem la dispozitie cele necesare pentru a avea rezultate cat mai bune (telefon mobil, laptop).
Program de lucru luni-vineri 08:00 - 16:30

Descrierea companiei

www.axaporcelaine.ro
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024