Gratis

Asistent / Asistenta vanzari

Reiden Business Consulting
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în domeniul consultanței pentru fonduri nerambursabile sau în managementul proiectelor finanțate din surse europene sau naționale.
  • Cunoștințe solide despre procedurile de accesare a fondurilor nerambursabile și despre cerințele specifice ale diferitelor programe de finanțare.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, precum și capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termene stricte.
  • Orientare către rezultate, atenție la detalii și capacitatea de a găsi soluții creative la problemele întâmpinate.
  • Cunostinte avansate in utilizarea MS Office: Word, Excel, Outlook.
  • Cunostinte in domeniul economic constituie avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Identificarea si prezentarea programelor de finanțari nerambursabile pentru clienții noștri și analiza compatibilității cu nevoile și obiectivele acestora.
  • Elaborarea și depunerea planurilor de afaceri complete și competitive, în conformitate cu cerințele specifice ale programelor de finanțare.
  • Consilierea și ghidarea clienților în procesul de accesare a fondurilor nerambursabile, oferindu-le suport și asistență tehnică.
  • Menținerea relațiilor cu instituțiile finanțatoare și monitorizarea evoluției legislative și a noilor oportunități de finanțare.

Descrierea Jobului:
  • Gestionarea relatiilor cu potentialii clienti prin intermediul apelurilor telefonice si a e-mail-ului.
  • Intocmeste si realizeaza corespondenta/comunicarea dintre clientii si institutiile finantatoare, pe intreg parcursul evaluarii si contractarii proiectelor.
  • Elaborarea documentatiilor de atribuire si verificarea procesului de achizitii.
  • Intocmirea rapoartelelor de monitorizare anuala

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă, care oferă sprijin și susținere reciprocă.
  • Dezvoltare profesională și personală într-un domeniu în continuă evoluție.
  • Mediu de lucru stimulativ,
  • Pachet Salarial alcatuit din salariu fix cuprins intre 4.500 – 5.000 lei NET plus bonusuri lunare in functie de performanța care pot depasi salariul fix
  • Prime cu ocazia sarbatorilor legale.

Suntem o companie de consultanță cu o reputație solidă în domeniul accesării și gestionării fondurilor nerambursabile pentru proiecte diverse din diverse domenii, inclusiv dezvoltare regională, tehnologie, și mediu.
Echipa noastră este formată din profesioniști dedicați și pasionați, care lucrează împreună pentru a oferi soluții eficiente și inovatoare clienților noștri.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024