Gratis

Consultant Vanzari / Brand Ambassador Obsentum Cluj

SC MILLENIUM PRO DESIGN SRL

Candidatul Ideal

Consultant Vanzari / Brand Ambassador Obsentum Timisoara / Cluj

Daca esti pasionat de parfumerie, detii abilitati de comunicare si cunosti Limba Engleza la un nivel conversational, te invitam sa faci parte din echipa Obsentum.

Obsentum este cel mai revolutionar concept de parfumerie de nișă din Romania si deschizator de drumuri pentru piata de luxury, prezent atat in travel retail cat si in piata locala.

Descrierea jobului

Ce o sa faci?
  • Consilierea clientilor in vanzarea de produse exclusiviste de la cele mai sonore branduri (JoMalone, Kilian, Ajmal, Amouage, Xerjoff, Montale etc.);
  • Atentie sporita nevoilor si solicitarilor clientilor;
  • Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare;
  • Promovarea imaginii si specificul de activitate al firmei.

Ce oferim noi?
  • Pachet salarial atractiv;
  • Indemnizatie de transport;
  • Tichete de masa;
  • Prime de Sarbatori;
  • Traininguri interne si externe;
  • Echipa tanara si mediu de lucru dinamic.

Este o lume ultrasenzorială, acolo unde iubitorii de esențe rare pot descoperi note olfactive excepționale si cele mai bune servicii de vanzare.

Cine suntem: O companie cu aproape trei decenii de experienta in Travel Retail si Luxury Retail.
Ce ne recomanda: Un portofoliu impresionant de branduri premium in magazinele noastre: BestValue, CrewShop, MilitaryShop, Coccinelle, Furla, Mamaquilla.
Ce ne face unici: Suntem un nume de referinta in universul luxury prin intermediul magazinelor noastre high-end, dezvoltate exclusiv pentru a oferi experiente senzoriale exceptionale: Obsentum si Delirium.
De ce sa ne alegi: La MILLENIUM PRO DESIGN te vei alatura unei echipe de peste 300 de profesionisti care impartasesc o pasiune comuna pentru excelenta. Suntem dedicati sa oferim fiecarui membru al echipei noastre oportunitati de dezvoltare intr-un mediu in care potentialul tau nu doar ca va fi recunoscut, ci va fi si cultivat
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024