Gratis

Consultant Vanzari - fonduri nerambursabile

Reiden Business Consulting
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam Consilier Vanzari

Cerinte:
  • Absolvent de studii superioare;
  • Persoana serioasa si responsabila;
  • Abilitati de comunicare si organizare;
  • Cunostinte avansate in utilizarea MS Office - Word, Excel, Outlook;
  • Personalitate organizata, gandire analitica, atitudine proactiva, spirit de initiativa;
  • Capacitatea de a lucra cu termene limita;
  • Atentie la detalii;
  • Experienta in programe/proiecte cu finantare nerambursabila constituie avantaj;
  • Cunoasterea limbilor straine constituie avantaj;
  • Permis de conducere cat B constituie avantaj;
  • Persoana cautata trebuie sa aiba capacitatea de lucru in echipa si uneori in conditii de stres pentru a face fata termenelor impuse in cadrul programelor/proiectelor de finantare nerambusabila;
  • Cunostiintele in domeniul economic reprezinta avantaj.
Beneficii:
  • Se ofera un pachet salarial alcatuit din salariu fix de minim 800 euro plus bonusuri de performanța;
  • Prime cu ocazia sarbatorilor legale

Descrierea jobului

  • Gestionarea relatiilor cu potentialii clienti prin intermediul apelurilor telefonice si a e-mail-ului;
  • Asistenta acordata potentialilor clienti in identificarea programelor de finantari nerambursabile adecvate domeniului de activitate desfaurat;
  • Intocmeste si realizeaza corespondenta/comunicarea dintre clientii si institutiile finantatoare, pe intreg parcursul evaluarii si contractarii proiectelor;
  • Elaborarea documentatiilor de atribuire si verificarea procesului de achizitii;
  • Organizeaza si participa in cadrul vizitelor de lucru necesare obtinerii finantarii nerambursabile, la sediile beneficiarilor/ finantatorilor/ altor institutii, atunci cand situatia o impune
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024