Publicat 08 Oct 2018 | Expiră 08 Nov 2018

CONSILIER VANZARI / VANZATOARE

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Bune abilitati de comunicare si relationare.
- Capacitatea de a lucra in echipa.
- Persoana responsabila, punctuala, dinamica si organizata.
- Experienta constituie un avantaj.
- Pastrarea tinutei personala ingrijita si adecvata rolului de vanzator.

Descrierea jobului

- Promovarea produselor si oferirea tuturor informatiilor necesare despre acestea.
- Receptie marfa si expunerea produselor.
- Intampinarea clientilor intr-un mod corespunzator si comunicarea cu acestia pentru identificarea metodei potrivite de prezentare a produselor.

Beneficii
- pachet salarial atractiv ( peste media pieței ): salariu fix + comision din vânzări
- oferim un mediu de lucru placut si dinamic

Descrierea companiei

Detalii pe www.cadorhome.ro
Va asteptam sa faceti parte din echipa noastra!
Mult succes!

Expirat
CONSILIER VANZARI / VANZATOARE  -  CADOR