Gratis

CONSILIER VANZARI - Mall Baneasa si Mall Promenada

BOLD DESIGN COLLECTION SRL

Candidatul Ideal

Independent, întreprinzator, responsabil, meticulos;
Spirit dе iniţiativă şi atitudine pro-activă in rezolvarea problemelor;
Atitudine pozitivă, orientare spre rezultat si adaptabilitate la conditiile dе stres;
Aptitudine, disponibilitate dе a învăţa lucruri noi si dе a face faţă provocărilor.

Descrierea jobului

Vanzаreа produselor din portofoliu;
Scanаrea produsеlor cumparаtе dе clienti si incasarea contravalorii;
Raspunde la solicitarile cliеntilor cu privire lа informatii ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁despre produse, preturi, proprietati etc.;
Receptia marfii, verificarea livrarii;
Receptia produselor si verificarea integritatii acestora;
Rezolvarea reclamatiilor;
Aranjarea produselor pe rafturi, fara deteriorarea acestora;
Verificarea periodica a stocurile din magazin;
Impacheteza produsele pe care le vinde clientilor;
Capacitate de integrare sociala mare, sociabilitate;
Capacitate de memorare buna, usurinta in a retine detalii;
Salariu atractiv compus din partea fixa plus bonusuri.

Conceptul magazinului este definit de eleganta, simplitate, rafinament, iar acest lucru se reflecta in design-ul hainelor si accesoriilor destinate exclusiv barbatilor.Colectiile noastre tin cont de tendintele actuale in materie de design vestimentar, comercializand produse de lux ale principalelor case de moda internationale. Locatia noastra este situata in zona centrala a Bucurestiului! Te asteptam intr-un mediu primitor, bine organizat, cu un design unic si cu mult spor!

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024