Gratis

Consilier de vanzari (m/f) - Peek & Cloppenburg

Peek & Cloppenburg
10 poziții

Candidatul Ideal

POZIȚIA Full-time/ part-time
ÎNCEPERE 15.01.2024
COMPANIA Peek & Cloppenburg SRL
PERSOANA DE CONTACT General Sales Manager
LOCAȚIA Pitesti, Arges

CALITĂȚILE TALE
  • Orientare bună către clienţi şi servicii
  • Seriozitate şi capacitate de lucru în echipă, dar şi o atitudine pozitivă
  • De preferat, o diplomă în comerţ sau experienţă în vânzări, respectiv în prestări servicii

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚILE TALE
  • Implicarea în procesul de vânzare prin servicii complexe şi discuţii active cu clienţii
  • Consilierea clienţilor
  • Participare la procesele de susţinere a vânzărilor
  • Activităţi de pregătire pre- şi post-vânzare

CEEA CE OFERIM
  • Un mediu de lucru dinamic, bazat pe munca în echipă și pe responsabilitate individuală
  • Diverse oportunități de dezvoltare
  • Siguranța unei companii familiale tradiționale
  • Bonus individual din vânzări
  • Bonus pentru recomandare angajati
  • Primă de Crăciun
  • Reducere la cupărăturile personale în magazinele noastre pentru toți angajații
  • Asigurare de sănătate privată
  • Bonuri de masă
  • Zile suplimentare de concediu conform vechimii în companie

Peek & Cloppenburg este o companie internationala de moda, cu aproximativ 160 de magazine în 16 țări din Europa. Vă oferim o varietate generoasă de produse de calitate superioară și un serviciu de asistență clienți de excepție. Suntem o companie de familie care oferă angajaților experiența de 120 de ani în domeniul modei, un mediu sigur și dinamic de lucru și posibilitatea construirii unei cariere pe termen lung. Combinăm cu succes siguranța și inovația, eficiența economică și buna cunoaștere a tendințelor din industria modei, asumarea individuală a răspunderii și spiritul de echipă. Devino parte a grupului nostru de companii şi începe o carieră la Peek & Cloppenburg.

MAI MULTE INFORMAȚII career.peek-cloppenburg.com
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024