Gratis

Coafor/ Hairstylist

Real Team Division/ Cinnamon Beauty Salon

Candidatul Ideal

Diplomă de calificare în coafură/frizerie
Experiență anterioară într-un salon de coafură (minim 1 an)
Abilități de comunicare și orientare către client
Pasiune pentru frumusețe și tendințele actuale în modă
Disponibilitate pentru program flexibil, inclusiv în week-end-uri

Descrierea jobului

Consultarea clienților și înțelegerea dorințelor lor privind coafura
Tunderea, vopsirea și aranjarea părului în stil profesionist
Utilizarea tehnicilor avansate de coafare (vopsire, ondulare, întindere etc.)
Menținerea unui spațiu de lucru curat și organizat
Promovarea produselor și serviciilor salonului
Program : Luni - Sambata, 9.00 -20.00, 11 ore/ zi, 3 zile/ saptamana, o zi cu o zi,
Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță
Oportunități de instruire și dezvoltare profesională continuă
Mediu de lucru prietenos și atmosferă pozitivă
Produse profesionale de top, unelte și echipamente moderne

Cinnamon Beauty Salon, cu 3 saloane în sectoarele 2 și 3 din București.
Clientela formata.
de 15 ani pe piata.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 20 Mai 2024