Gratis

Receptioner

SENSORIAL REALM S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii medii cu diploma de bacalaureat;
  • Minimum 1 an de experienta, cu competente in gestionarea activitatii de receptioner;
  • Operare PC (MS Office, Outlook, Internet);
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational (Alte limbi straine reprezinta un avantaj);
  • Capacitate de analiza, sinteza si rezolvarea problemelor;
  • Abilitati de planificare, prioritizare si organizare;
  • Capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii;
  • Gandire strategica si obiectivitate;
  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Flexibilitate, adaptare la situatii neprevazute, rezistenta la stres;
  • Atitudine pozitiva si initiativa;
  • Dorinta de stabilitate, implicare, responsabilitate si iscusinta.

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi:

In linii mari, tot ceea ce presupune procesul necesar abordarii clientilor nostri, pastrarii legaturii cu ei, realizarea programarilor, incasarile corespondente serviciilor si orice altceva care se rezuma la a sustine clientul in drumul sau catre noi.

Beneficii:
  • Mediu de lucru prietenos, relaxat, centrat pe dezvoltarea profesionala si personala;
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri de performanta;
  • Program flexibil;
  • Telefon de serviciu;
  • Reduceri de 30% pentru tine si familia ta la orice serviciu din clinica;
  • Posibilitatea de a participa la ateliere, workshop-uri si cursuri incredibile.

De la terapia ABA, logopedie, kinetoterapie si terapie senzoriala dedicata copiilor speciali diagnosticati cu TSA, ADHD si nu numai, la psihoterapie, consiliere ocupationala, dezvoltare personala dedicata tinerilor si adultilor, Realm ofera o experienta imersiva intr-un univers digitalizat, inovativ si interactioneaza cu toti cei care-i trec pragul intr-o formula unica, dedicata fiecaruia sub stricta conformitate a nevoilor si obiectivelor sale.

Cunoaste-ne mai bine:
www.terapie-realm.ro

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024