Publicat 17 Sep 2019 | Reactualizat 17 Oct 2019 | Expiră 18 Oct 2019

BUCATAR/AJ. BCATAR

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie:

- serios, dedicat, pasionat, punctual, foarte implicat si proactiv
- disciplinat, respectuos, harnic, ordonat, etc

Descrierea jobului

Restaurant de tip self-service (cantina - circuit inchis).

- indeplinirea sarcinilor jobului pentru care aplica si cele indicate de superior conform specificului companiei;
- beneficii: salariu, tichete masa, bonusuri
- transport asigurat de la statia de metrou Aurel Vlaicu la sediul locatiei(Philip Morris) si inapoi la aceeasi statie de metrou

BUCATAR: 2900-3200 ron/luna net
AJ. BUCATAR: 2200-2500 ron/luna net

Companie cu experienta de peste 10 ani in domeniu, serioasa care respecta angajatii si partenerii de business

Expirat
BUCATAR/AJ. BCATAR  -  NEW ART CATERING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles