Publicat 15 Mai 2018 | Expiră 15 Iun 2018

BARIST(A) THE COFFEE SHOP - ARTIST AL CAFELEI

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca esti absolvent de studii medii,
ai cunostinte de operare PC,
ai atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare,
esti sociabil/a, proactiv/a, dornic/a de perfectionare,
ai experienta in gestiune si lucrul cu marfa (avantaj),
ai o minima experienta in prepararea profesionala cafelei (avantaj),
ai cunostinte in limba engleza la nivel conversational (avantaj),
esti energic/a, creativ/a si iti place sa cunosti oameni noi in fiecare zi

poti fi noul/noua BARIST/A in echipa The Coffee Shop!

Descrierea jobului

Impreuna cu colegii vei desfasura urmatoarele activitati:
- vei comercializa produsele din magazin prin metode de consiliere a clientilor
- vei prepara diverse băuturi (cafea, ceai, ciocolata calda, fresh-uri, limonada).
- vei derula activitatea de gestionare a magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi si termene de valabilitate, inventariere)
- veu intocmi documente fiscale (facturi, chitante etc.) si vei efectua monetarul
- vei mentine standardele de curatenie

Iti oferim:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- training de barista
- pachet salarial si beneficii atractive
- mediu de lucru placut

Import si distributie cafea , aparate de cafea. (www.caffea.ro, www.espressodepo.ro)

The Coffee Shop/Facebook

Expirat
BARIST(A) THE COFFEE SHOP - ARTIST AL CAFELEI  -  Partener Coffee Services srl