Gratis

Mecanic - fabrică de producție

GSG CERAMIC DESIGN RO SRL

Candidatul Ideal

Experiența anterioară în domeniu sau lucrul în fabrică (activitate de producție) nu este obligatorie, se oferă instruire la locul de muncă.

Deținerea permisului de stivuitorist constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Sarcini:

- Asigură buna funcționare a echipamentelor/schimbare componente echipamente;
- Asigură mentenanţa și păstrează în bune condiţii de funcţionare ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈echipamentele din dotare;
- Informări privind starea utilajelor;
- Când nu este necesară intervenția pe partea de mecanică trebuie să ajute în procesul de preparare a materiei prime.

Program de Luni până Vineri orele 5-14.
Salariul net între 3500-4500 lei.

GSG Ceramic Design este o companie italiană care produce ceramică sanitară din 1977 calitate și design foarte înaltă, combinând arta tradiției ceramice cu noile tehnologii. Datorită unui proces de inovare continuă și cercetări estetice constante, GSG Ceramic Design este recunoscut la nivel internațional ca fiind sinonim cu calitatea absolută
Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 11 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024