Gratis

Asistent/a stomatologie

DR. BOGDAN DENTAL CLINIC

Candidatul Ideal

Cautam coleg/a energic si motivat pentru postul de asistent medical stomatologie.

- studii de asistent medical finalizate;
- amabilitate, empatie, orientare catre pacient si lucrul in echipa;
- experienta in domeniu - minim 2 ani;
- seriozitate, punctualitate;
- atitudine pozitiva ;
- abilitati de comunicare eficienta;
- cunostinte minime de utilizare calculator;

Descrierea jobului

Atribuții:

- primeste si pregateste pacientul in cabinet
- asista medicul stomatolog in timpul procedurilor
- asigura dezinfectia si curatenia cabinetului
- sterilizeaza instrumentarul

Program de lucru full time / part time de Luni pana Vineri !

Oferim:
- seriozitate;
- atmosfera de lucru placuta intr-o clinica moderna ;
- partea salariala se discuta la interviu;

Medici cu experiență vastă, oferim soluții moderne și complexe de tratamente stomatologice, suntem specializați în implantologie și estetică dentară.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024