ASISTENT MEDICAL - ITALIA

HUMANSOURCE SRL - 10 poziții
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 1850 - 2200 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- diploma de asistent medical generalist si a certificatului de membru OAMMR
- cunoasterea limbii italiene la nivel conversational

Descrierea jobului

- cazarea asigurata de societate (pentru primele 3 luni);
- decontarea cheltuielilor de transport dupa prima saptamana de munca;
- ajutor in intocmirea si obtinerea recunoasterii diplomei de asistent medical din partea Ministerului Sanatatii din Italia;
- suport si consiliere in limba romana pentru inscrierea la Ordinul Asistentilor din Italia;
- suport pe toata perioada contractuala.

Human Source este o agenție de muncă temporară specializată în recrutare și leasing de personal atât la nivel național cât și la nivel European.
Ne prezentăm în România ca o agenție de muncă care intrunește în sine experiența a 10 ani în domeniul furnizării temporare de personal în Italia si alte țări europene în sectoare precum: transport, construcții, metal/mecanic, sanitar, distribuție, alimentație publică, turism etc

Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 26 mai 2022