Gratis

Asistent medical generalist - TIMISOARA

SERVICIUL DE AMBULANTA PRIVAT COSMIN MED S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

  • Simt ridicat de responsabilitate.
  • Studii in domeniu medical / in curs (Scoala postliceala sau Facultate de specialitate).
  • Faci fata situatiilor stresante.
  • Persoana responsabila si empatica.

Descrierea jobului

Asistent medical generalist - Timisoara - voluntar in vederea angajarii
  • Dupa primele 6 luni de voluntariat se va semna contract de colaborare platit.
  • Pe parcursul celor 6 luni de voluntariat, vei beneficia de training si sustinere.
  • Activitatea noastra ca echipa imbunatateste experienta pacientului.
  • Vei avea ocazia de a te dezvolta personal si profesional.
  • La noi vei gasi o echipa de profesionisti, cu multa experienta in domeniul medical, inarmata cu multa rabdare si devotament in lupta pentru sanatatea pacientilor nostri.
  • Jurământul lui Hippocrate si cel pentru Patrie ne ghideaza pasii in practica medicala, dorind sa oferim servicii de cea mai inalta calitate pentru siguranta pacientilor nostri.

Descrierea companiei

Serviciul de ambulanta privat Cosmin Med
  • Premiati in anul 2022 ca firma de incredere.
  • Premiati in anul 2023 ca Firma de Aur.
  • Premiati in anul 2024 ca laureati in "Soimii sanatatii", fiind pe primul loc in tara cu servicii medicale de cea mai inalta calitate avand nota 10/10.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024