Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Asistent Farmacist Iasi, Slatina Punkt

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Alatura-te echipei Punkt pe postul de Asistent Farmacist si vei intra intr-o atmosfera de familie, cu colegi pasionati si dedicati, mereu in sprijinul pacientilor.

Ce cautam la noul coleg:

  • Sa fie o persoana atenta la detalii si responsabila
  • Sa puna accent pe nevoile pacientilor cu sfaturi potrivite
  • Sa comunice clar si concentrat
  • Sa detina Aviz de libera practica

Descrierea jobului

Ce face un Asistent Farmacist in Punkt:

  • Pune pacientul pe primul loc
  • Trateaza cu seriozitate si respect echipa si mediul inconjurator
  • Isi organizeaza munca temeinic
  • Colaboreaza eficient in cadrul echipei pentru buna functionare a farmaciei
Ce oferim:
  • Pachet salariala motivant
  • Programe de training si instruire regulate
  • Mediu de lucru placut, deschis
  • Oportunitati de dezvoltare si avansare reale

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
In farmaciile Punkt promovam dreptul la sanatate si aducem in piata de retail farmaceutic un nou concept de farmacie, care imbina preturile mici cu un design modern. Premisa noastra este aceea ca sanatatea nu trebuie sa depinda de venituri, iar preturile mici fac casa buna cu serviciile de calitate.
Ne plac oamenii entuziasti si pasionati de ceea fac, ca şi noi. Le oferim, in schimb, toate resursele de care au nevoie ca sa-si dezvolte talentul.

Expirat
Asistent Farmacist Iasi, Slatina Punkt  -  Farmacia Punkt