Publicat 13 Sep 2018 | Reactualizat 11 Oct 2018 | Expiră 14 Oct 2018

Asistent comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

COMPETENTE:
*OPERARE CALCULATOR (PACHETUL OFFICE)- AVANTAJ EXPERIENTA CU SISTEME DE OPERARE ERP
*CUNOASTEREA UNEI LIMBI STRAINE NIVEL CONVERSATIONAL- AVANTAJ LIMBA ITALIANA
*MINIM BACALAUREAT- AVANTAJ STUDII SUPERIOARE
CALITATI:
*GANDIRE ANALITICA, SPIRIT DE OBSERVATIE, SPIRIT DE ECHIPA
*CAPACITATE DE RESPECTARE A TERMENELOR LIMITA
*DISPONIBILITATE DE LUCRU PROGRAM PRELUNGIT (DOAR PENTRU ANUMITE PERIOADE IN CARE ESTE STRICT NECESAR DIN CAUZA VOLUMULUI DE LUCRU)

Descrierea jobului

ACTIVITATE SPECIFICA DEPARTAMENTULUI “RETETE-ACCESORII”:
*INTRODUCEREA IN SISTEM A DATELOR PRIVIND NECESARUL DE ACCESORII PENTRU FIECARE MODEL IN PARTE- “RETETA”
*COORDONAREA VERIFICARII STOCURILOR EXISTENTE DE CATRE DEPARTAMENTUL MAGAZIE SI SESIZAREA LIPSURILOR CATRE DEPARTAMENTUL ACHIZITII (PENTRU ARTICOLELE COMERCIALE) SAU CATRE CLIENT (PENTRU ARTICOLELE LOHN)
*REZERVAREA IN SISTEM, PE FIECARE COMANDA, A ACCESORIILOR NECESARE PENTRU TOATE CELE 3 FAZE (CROIT, CONFECTIONAT, CALCAT) SI COMUNICAREA LIPSURILOR/ INTARZIERILOR CATRE DEPARTAMENTELE INTERESATE IN VEDEREA LUARII MASURILOR ADECVATE
**SE ASIGURA TRAINING/ AVANTAJ EXPERIENTA ANTERIOARA IN MEDII DE PRODUCTIE (CONFECTII TEXTILE)

Societatea comerciala RING TEXTILE PRODUCTION RTP SRL, a fost infiintata in anul 1999 ca o societate romana cu raspundere limitata, avand ca obiect de activitate principal "Fabricarea altor articole de imbracaminte – exclusiv lenjeria de corp- cod CAEN 1413''.
Activitatea societăţii consta in productia articolelor de imbracaminte. Societatea face parte dintr-un grup de mai multe firme ce activeaza in domeniul textil. Cu un numar de peste 500 de angajati, firmele din grup lucreaza pentru branduri consacrate precum Diesel sau Prada.

Expirat
Asistent comercial  -  Ring Textile Production

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles