Gratis

Reprezentant vanzari

M2C SECURITY SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare, ideal domeniu tehnic;
  • Cunoastere foarte buna a pachetului MS Office;
  • Cunostinte tehnice de baza sau avand dorinta de a le invata;
  • Cunostinte de limba engleza, nivel mediu spre avansat;
  • Cunoasterea pietei de servicii de securitate si facility management;

Descrierea jobului

  • Identificarea unor clienti noi pentru cele doua domenii de activitate si extinderea business-ului pe piata din Romania prin abordarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀directa a acestora;
  • Consolidarea relatiilor de business cu clientii noi;
  • Participarea activa la procesele de licitatii in domeniul security si facility management prin pregatirea si documentarea ofertelor;
  • Raportare saptamanala asupra activitatii;
Beneficii:
  • Optiuni de dezvoltare profesionala prin programe interne de formare;
  • Salariul 8000 net;
  • Laptop, telefon mobil;
  • Contract pe perioada nedeterminata;

Mark 2 Corporation este una dintre cele mai mari companii din Cehia, avand 26 de ani de traditie in oferirea serviciilor integrate de securitate, facility management si solutii profesionale de inalta calitate. Experienta acumulata in decursul anilor face ca Mark 2 Corporation sa devina un jucator deosebit de important si la nivel european in tari precum Slovacia, Polonia, Ungaria, Bulgaria, Germania, Olanda, Belgia. In Romania, Mark 2 Corporation se extinde in 2015 dezvoltand M2C SECURITY SOLUTIONS si M2C FACILITY MANAGEMENT prin care ofera clientilor servicii integrate de securitate si paza umana a obiectivelor, bunurilor, valorilor şi protecţia persoanelor si servicii de facility management.

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024