Gratis

Operator epilare cu laser/cosmetician

NIBAS CLINIQUE S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Esti pasionat de frumusete si esti in cautarea unei noi oportunitati de cariera in domeniul cosmeticii? Esti la locul potrivit! Suntem in cautarea unui cosmetician/operator cu experienta in epilarea cu laser pentru a se alatura echipei noastre.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Realizarea de tratamente de epilare cu laser conform standardelor de calitate;
Consultarea clientilor si oferirea de recomandari personalizate;
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Intretinerea echipamentelor si a instrumentelor folosite in cadrul tratamentelor;
Mentinerea curateniei si igienei la locul de munca;
Pastrarea unei evidente precise a clientilor si a tratamentelor efectuate.
incasarea serviciilor efectuate.

Cerinte:

Experienta anterioara in epilarea cu laser;
Certificare valida in domeniul cosmeticii;
Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii;
Atentie la detalii si orientare catre rezultate de calitate;
Capacitatea de a lucra atat individual, cat si in echipa.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesional si dinamic;
Traininguri si cursuri de specializare pentru dezvoltarea continua a abilitatilor;
Pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta;
Pachet de beneficii care include asigurare medicala privata si alte facilitati.

Daca esti o persoana entuziasta, dornica sa invete si sa se dezvolte in domeniul cosmeticii, te asteptam sa aplici pentru postul de cosmetician/operator epilare cu laser. Alatura-te echipei noastre si ajuta-ne sa oferim servicii de calitate superioara clientilor nostri!

Suntem un lanț de succes format din 8 centre de epilare cu laser, cu o reputație solidă în domeniu. Ne concentrăm pe furnizarea serviciilor de cea mai înaltă calitate și oferim clienților noștri experiențe excepționale de îngrijire personală. Cu o echipă dedicată și profesionistă, ne străduim să depășim așteptările clienților noștri în fiecare interacțiune.

**Cultura Organizațională:**

În cadrul echipei noastre, promovăm un mediu profesional și prietenos, în care fiecare membru este valorizat și încurajat să își dezvolte abilitățile și cariera. Credem într-o abordare de echipă, în care colaborarea și comunicarea sunt esențiale pentru atingerea obiectivelor noastre comune. Încurajăm o cultură a respectului reciproc și a sprijinului între colegi, creând astfel o echipă solidă și încrezătoare.

**Oportunități de Carieră:**

Căutăm constant profesioniști cu experiență în domeniul îngrijirii personale, care doresc să se alăture echipei noastre pe termen lung. Oferim oportunități de dezvoltare profesională și personală, precum și beneficii competitive, pentru a ne asigura că fiecare membru al echipei noastre se simte valorizat și motivat să își atingă potențialul maxim.

Dacă sunteți pasionat de îngrijirea personală și sunteți în căutarea unei oportunități de carieră într-un mediu dinamic și stimulant, vă invităm să vă alăturați echipei noastre!
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024