Gratis

Medic Ortoped

KOLY MEDICAL S.R.L.

Candidatul Ideal

Diploma de medic ;
Sa lucreze in echipa,
Sa fie agreeabil, punctual, amabil si comunicativ.
Experienta in competent
Abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala;
Empatie si respect fata de pacienti si nevoile lor;
Dorinta continua de a invata si a se perfectiona in domeniul medical;

Descrierea jobului

Clinica Koly Medical angajeaza medic Ortoped cu experienta cu contract de colaborare. Program este unul flexibil in care medicul isi organizeaza consultatiile in functie de programul sau.
Zona Mega Mall, sector 2.

Koly Medical este un centru de recuperare sportiva si medicala din Bucuresti ce ofera o gama larga de servicii inovative si tratamente personalizate.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024