Gratis

Curier Livrator

TIPOREVERA PRINT S.R.L.
40 poziții

Candidatul Ideal

Esti o persoana dinamica, responsabila si iti place sa fii mereu in miscare? Ai permis de conducere si detii propria masina, scuter sau bicicleta? Atunci te vrem in echipa noastra! Cautam persoane proactive, cu abilitati bune de orientare in oras, care doresc sa ofere o experienta pozitiva clientilor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Livrarea comenzilor de mancare la adresa clientului intr-un timp cat mai scurt.
- Asigurarea integritatii comenzilor pe parcursul ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈transportului.
- Oferirea unui serviciu de calitate si mentinerea unei atitudini prietenoase si profesionale.
- Gestionarea eficienta a traseelor pentru a minimiza timpul de livrare.

Beneficii:
- Program de lucru flexibil.
- Venituri atractive, in functie de numarul de livrari efectuate.
- Bonusuri de performanta si recompense pentru curierii de top.
- Suport continuu din partea echipei Bolt Food.
- Oportunitatea de a face parte dintr-o companie de succes si in continua crestere.

Bolt Food este o platformă de livrări de mâncare rapidă și sigură, parte a companiei Bolt, cunoscută pentru serviciile sale de mobilitate urbană. Ne străduim să oferim clienților noștri o experiență excelentă, livrând preparatele lor preferate direct la ușă într-un timp cât mai scurt. Cu o echipă dedicată și o rețea extinsă de parteneri restaurant, Bolt Food se află în continuă creștere și dezvoltare.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să aplici prin intermediul platformei Ejobs
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 1 Iun. 2024 Expiră 17 Iun. 2024