Gratis

SECRETARA / ASISTEN MANAGER

LEV OR IMPEX SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent liceu sau studii superioare
  • Experienta profesionala in contabilitate primara - constituie un avantaj
  • Cunostinte MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • Capacitatea de analiza si sinteza, flexibilitate, atentie la detalii
  • Rigurozitate, seriozitate, initiativa, abilitati de comunicare constructiva
  • Integritate, tenacitate si spirit de echipa
  • Capacitate de intelegere si reactie rapida
  • Experienta in utilizarea sistemelor informatice - constituie un avantaj
  • Capacitatea de a obtine rezultate ale muncii care prezinta in mod constant acuratete
  • Cunoasterea limbii engleze – nivel mediu
  • Atentie la detalii, orientare spre rezolvarea problemelor.

Descrierea jobului

  • Evidenta contabila primara, intocmire registru de casa, inregistrare documente contabile primare.
  • Relatia cu institutiile statului
  • Diverse lucrari de secretariat
  • Tine relatia cu clientii si furnizorii
  • Efectueaza cheltuielile de intretinere si administrare si le trimite clientilor
  • Efectueaza si inregistreaza facturi fiscale

SC LEV OR IMPEX SRL este pe piata imobiliara si HORECA de aproximativ 30 de ani.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024