Gratis

Consultant vanzari in magazin de textile

MOOD TEXTILES S.R.L.

Candidatul Ideal

-Persoană activă, responsabilă, orientată către rezultat, capacitatea de a învăța;
-Abilități de comunicare și consiliere;
-Pasionată de modă, creativă cu simțul estetic bine dezvoltat;
-Cunoștințe medii de operare PC și al rețeleor de socializare;
-Fără experiență, sau experiență un an în vânzări;
-Onestitate, corectitudine.

Descrierea jobului

Angajăm Consultant vânzări în magazin de textile

-Full-time, 5 zile pe săptămână 10:00-18/19:00;
-Condiții de muncă sigure;
-Salariu motivant;
-Mediu de lucru prietenos și plăcut;
-Domeniul de activitate ineresant;

Descrierea job-ului
-Participă la activități de pregătire, organizare și prezentare a produselor companiei.
-Consilierea clienților furnizând informații detaliate despre produse.
-Implicarea în promovarea și vânzarea produselor.
-Menținerea și dezvoltarea relațiilor profesionale cu clienții existenți al companiei, cât și dezvoltarea relațiilor de afaceri cu cei noi.
-Menține standardele vizuale conform cerințelor de brand și asigură nevoile de aprovizionare ale magazinului.
-Asigură curățenia în spațiul de lucru.

Mood Textiles este o companie specializată în comercializarea țesăturilor de lux, produse în Italia.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024