Gratis

Consultant vanzari servicii Property Management

ViConcept Properties S.R.L.

Candidatul Ideal

Esti candidatul ideal daca:
- Ai interes pentru invatarea de tehnici de vanzare si negociere;
- Ai abilitati excelente de comunicare si persuasiune;
- Ai cunostinte de operare PC: pachetul Office (Excel, Word, PowerPoint) – avansat;
- Ai interes pentru cunoasterea pietei;
- Cunosti limba engleza la nivel mediu/avansat, scris si vorbit;
- Ai capacitate de organizare si de gestionare a timpului de lucru, precum si de prioritizare a sarcinilor (finalizarea sarcinilor pentru indeplinirea termenelor, capacitate de a dezvolta mai multe proiecte simultan)
- Te caracterizeaza corectitudinea si tenacitatea, ai atitudine principiala in relatiile cu clientii si colegii.
Iti place sa lucrezi in echipa

Descrierea jobului

Pe postul de Consultant Vanzari vei fi responsabil de 12 obiective importante:
- Vei cunoaste perfect serviciile vandute, cu toate detaliile de pret si specificatii
- Vei realiza planul de vanzari si planul de actiuni zilnice
- Vei utiliza corect CRM-ul in activitatea zilnica
- Vei efectua zilnic 25-30 apeluri reci
- Vei cunoaste companiile concurente - servicii si preturi
- Vei conduce clientul catre incheierea tranzactiei
- Vei face prezentari de servicii pe e-mail si telefonic
- Vei planifica si realizeaza intalniri de prezentare servicii la birou sau in spatiul clientului
- Vei executa apeluri de follow-up conform fisei de responsabilitati
- Vei elabora si corecta scenarii de vanzari
- Vei actualiza si imbunatatiri scenariile de vanzari
- Vei negocia si semna contracte

În ce condiții vom colabora:
Oferim pachet salarial motivant alcatuit din Salariu fix (minim 4000 lei net) + bonusuri
Program de lucru: luni-vineri de la 9:00 la 18:00; poate varia in functie de oportunitatile de vanzare
Locația Bucuresti, sector 3, Strada Trifoi nr 16
Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.

Și în final, dacă esti interesat de un post de Reprezentant vanzari / Consilier vanzari /Agent Vanzari si citind cu atenție acest anunț, ai realizat că acesta este jobul pe care il doresti, așteptăm solicitarea ta, iar reprezentantul nostru HR te va contacta.

Descrierea companiei

Despre noi
Oferim servicii de consultanta si administrare a investitiilor imobiliare; punem accent pe obtinerea celui mai bun randament din inchirierea proprietatilor imobiliare. Răspundem imediat la solicitările clienților, gasind solutii eficiente pentru situatiile provocatoare din colaborarea cu Chiriasii, autoritatile publice si alte persoane fizice ori juridice implicate in procesul de administrare.

In ultimele 6 luni ne-am bucurat de rezultate mari, reușind să creștem semnificativ portofoliul. Căutăm un Consultant Vanzari care sa se alature echipei noastre si sa gestioneze relatiile cu clientii activi si potentiali, sa fie dedicat si să se integreze rapid și eficient la locul de muncă.

Investim constant în calitatea serviciilor, prin tehnologii, sisteme de gestionare a calității serviciilor noastre, dar și în parteneriate strategice și de durată.

Ne adaptam serviciile, continuu, la nevoile clientilor.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024