Gratis

Agent Vanzari - Vatra Dornei - Campulung Moldovenesc

BUCOVINA SA

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui agent de vanzari IKA. Dacă ai o pasiune pentru vânzări și esti orientat către rezultate, aceasta este o oportunitate excelentă de ati dezvolta cariera într-un mediu competitiv.

Activitatea se va desfasura in municipiul Suceava .

Cerințe:
  • Experiență anterioară în vânzări IKA, preferabil în industria alimentara
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra într-un mediu competitiv
  • Atenție la detalii și capacitatea de a gestiona multiple sarcini simultan
  • Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasări în teren
  • Studii-minim liceale .

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Promovarea și vânzarea produselor și serviciilor companiei către clienți
  • Crearea și menținerea relațiilor de lungă durată
  • Înțelegerea nevoilor și cerințelor clienților și oferirea de soluții personalizate
  • Monitorizarea pieței și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări și urmărirea obiectivelor stabilite
  • Initierea si urmarirea comenzilor

Beneficii:
  • Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Posibilitati de dezvoltare;
  • Stabilitate
  • Pachet salarial atractiv (salariu fix plus bonusuri);
  • Masina de serviciu, telefon;Program de lucru : luni-vineri 08:00 – 17:00

Dacă esti o persoană ambițioasă, cu abilități excelente de vânzare și doresti să faci parte dintr-o echipă de succes, te invităm să aplici pentru poziția de Agent Vânzări IKA Suceava. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Bucovina SA este un jucător important din industria alimentară din zona Moldovei, activitatea principală a societății constituindu-o industrializarea și comercializarea laptelui și a produselor lactate, producerea și desfacerea înghețatei.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024